Skip to content

Legia Warszawa

Ajax Amsterdam

Legia Warszawa
0 : 0
Ajax Amsterdam



Legia - Ajax (skrót meczu)

KAA Gent

Tottenham Hotspur

KAA Gent
1 : 0
Tottenham Hotspur



Gent - Tottenham (skrót meczu)

Villareal

AS Roma

Villareal
0 : 4
AS Roma



Villarreal - Roma (skrót meczu)

RSC Anderlecht

Zenit

RSC Anderlecht
2 : 0
Zenit



Anderlecht - Zenit (skrót meczu)

Ludogorets

FC København

Ludogorets
1 : 2
FC København



Łudogorec - Kopenhaga (skrót meczu)

poprzedni
    następny

    Terminarz i wyniki

    16 lutego 17:00 Krasnodar Krasnodar (a)
    1 : 0
    Fenerbahce SK szczegóły >
    22 lutego 18:00 İstanbul Fenerbahce SK
    1 : 1
    Krasnodar (a) szczegóły >
    16 lutego 19:00 Pireás (Piraeus) Olympiakos Pireus (a)
    0 : 0
    BB Ankaraspor szczegóły >
    23 lutego 17:00 Ankara BB Ankaraspor
    0 : 3
    Olympiakos Pireus (a) szczegóły >
    16 lutego 19:00 Giurgiu Astra Ploiesti
    2 : 2
    KRC Genk (a) szczegóły >
    23 lutego 21:05 Genk KRC Genk (a)
    1 : 0
    Astra Ploiesti szczegóły >
    16 lutego 19:00 Sofia Ludogorets
    1 : 2
    FC København (a) szczegóły >
    23 lutego 21:05 København FC København (a)
    0 : 0
    Ludogorets szczegóły >
    16 lutego 19:00 Vigo Celta de Vigo (a)
    0 : 1
    FC Shakhtar Donieck szczegóły >
    23 lutego 21:05 Kharkiv FC Shakhtar Donieck
    0 : 1
    Celta de Vigo (a) szczegóły >
    16 lutego 19:00 Gent KAA Gent (a)
    1 : 0
    Tottenham Hotspur szczegóły >
    23 lutego 21:05 London Tottenham Hotspur
    2 : 2
    KAA Gent (a) szczegóły >
    16 lutego 19:00 Rostov-na-Donu Rostov (a)
    4 : 0
    AC Sparta Praga szczegóły >
    23 lutego 21:05 Praha AC Sparta Praga
    1 : 1
    Rostov (a) szczegóły >
    16 lutego 19:00 Mönchengladbach Borussia M'gladbach (a)
    0 : 1
    Fiorentina szczegóły >
    23 lutego 21:05 Firenze Fiorentina
    2 : 4
    Borussia M'gladbach (a) szczegóły >
    16 lutego 19:00 Alkmaar AZ Alkmaar
    1 : 4
    Olympique Lyon (a) szczegóły >
    23 lutego 21:05 Décines-Charpieu Olympique Lyon (a)
    7 : 1
    AZ Alkmaar szczegóły >
    16 lutego 21:05 Manchester Manchester United (a)
    3 : 0
    Saint Étienne szczegóły >
    22 lutego 18:00 Saint-Ètienne Saint Étienne
    0 : 1
    Manchester United (a) szczegóły >
    16 lutego 21:05 Thessaloníki PAOK Saloniki
    0 : 3
    Schalke 04 (a) szczegóły >
    22 lutego 18:00 Gelsenkirchen Schalke 04 (a)
    1 : 1
    PAOK Saloniki szczegóły >
    16 lutego 21:05 Bilbao Athletic Bilbao
    3 : 2
    APOEL (a) szczegóły >
    23 lutego 19:00 Nicosía (Levkosía) APOEL (a)
    2 : 0
    Athletic Bilbao szczegóły >
    16 lutego 21:05 Warszawa Legia Warszawa
    0 : 0
    Ajax Amsterdam (a) szczegóły >
    23 lutego 19:00 Amsterdam Ajax Amsterdam (a)
    1 : 0
    Legia Warszawa szczegóły >
    16 lutego 21:05 Bruxelles (Brussel) RSC Anderlecht (a)
    2 : 0
    Zenit szczegóły >
    23 lutego 19:00 Sankt-Peterburg (St. Petersburg) Zenit
    3 : 1
    RSC Anderlecht (a) szczegóły >
    16 lutego 21:05 Villarreal Villareal
    0 : 4
    AS Roma (a) szczegóły >
    23 lutego 19:00 Roma AS Roma (a)
    0 : 1
    Villareal szczegóły >
    16 lutego 21:05 Be’ér Shéva (Beer Sheva) Hapoel Beer Sheva
    1 : 3
    Besiktas JK (a) szczegóły >
    23 lutego 19:00 İstanbul Besiktas JK (a)
    2 : 1
    Hapoel Beer Sheva szczegóły >

    Statystyki indywidualne

    • Bramki
      K. Coulibaly K. Coulibaly KAA Gent 8
      Giuliano Giuliano Zenit 8
      E. Džeko E. Džeko AS Roma 8
      Aduriz Aduriz Athletic Bilbao 7
      L. Bailey L. Bailey KRC Genk 7
      Ł. Teodorczyk Ł. Teodorczyk RSC Anderlecht 7
      M. Marić M. Marić Lokomotiva Zagreb 6
      T. Pukki T. Pukki Brøndby IF 6
      F. Smolov F. Smolov Krasnodar 6
      I. Trichkovski I. Trichkovski AEK Larnaca 6
    • Żółte kartki
      M. Wakaso M. Wakaso Panathinaikos Ateny 6
      Botía Botía Olympiakos Pireus 5
      M. da Costa M. da Costa Olympiakos Pireus 5
      Raúl García Raúl García Athletic Bilbao 5
      Junior Maranhão Junior Maranhão Astra Ploiesti 5
      Pozuelo Pozuelo KRC Genk 5
      Geraldo Alves Geraldo Alves Astra Ploiesti 5
      T. Ben Chaim T. Ben Chaim Maccabi Tel Aviv FC 4
      T. Ben Haim T. Ben Haim Maccabi Tel Aviv FC 4
      L. Capan L. Capan Lokomotiva Zagreb 4
    • Czerwone kartki
      Mohammed Mounir Mohammed Mounir Dinamo Minsk 1
      D. Alli D. Alli Tottenham Hotspur 1
      G. Anton G. Anton Zimbru 1
      Iago Aspas Iago Aspas Celta de Vigo 1
      Iñaki Astiz Iñaki Astiz APOEL 1
      E. Bailly E. Bailly Manchester United 1
      C. Bonner C. Bonner Cliftonville 1
      Eric Botteghin Eric Botteghin Feyenoord 1
      R. Breite R. Breite FC Slovan Liberec 1
      M. Brozović M. Brozović Inter Mediolan 1
    • Legia - Ajax (skrót meczu)

    • Gent - Tottenham (skrót meczu)

    • Villarreal - Roma (skrót meczu)

    created by insysplay